İncir Kürü Yumurta Çatlatma Kürü-İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmak Için

İbrahim Saraçoğlu kategorisine 27 Eylül, 2012 tarihinde eklendi, 13.461 defa okundu

İncir Kürü Yumurta Çatlatma Kürü-İbrahim Saraçoğlu Kolay Hamile Kalmak Için

Yumurta çatlatan incir suyu kürü

Yumurta çatlatan incir suyu kürü

İbrahim Saraçoğlu bitkisel şifa uzmanı olarak bebek sahibi olmayı arzulayan ancak hamile kalma konusunda bir takım biyolojik sıkıntıları olan çiftler için kolay hamile kalma yöntemi olarak kullanılabilen ve son derece faydaları olan kuru incir kürünü tavsiye ediyor. Hamile kalmak için bitkisel çözüm kürü olarak doktorlar tarafından da şiddetle tavsiye edilen olay hamilelik kürünün en önemli yararı yumurta çatlaması problemi olan hanımlar için yumurta çatlatma özelliği açığa çıkarmasıdır. Aynen yumurta çatlatma iğnesi olarak ta bilinen HCG iğnesi (Yumurta Çatlatma İğnesi Pregnyl)  gibi etki yapan ve sadece incir gibi şifavi ve Kuranda sayılan mucizevi bir meyve ile yapılan bu bitkisel doğal kür tam 6 hafta (42 gün) sürüyor ve haşlanmış incirin suyunun kaynatılmasıyla elde ediliyor.

Kuru incir kürü yılda 2 veya 3 kez denenmesi tavsiye edilen bir hamile kalmak için bitkisel tedavi kürüdür. Kadınların üreme sistemlerinin uyarılması bazı hastalarda uzun bir müddet alabiliyor ve kişiler kısa süreli tedavilerle bunu başaramayınca bir daha hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacağına dair yanlış bir inanışa kapılıyorlar.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tarifi: İbrahim Saraçoğlu kolay hamile kalmak için yumurta çatlatma kürü

Damacanadan yarım litre su alıp uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca 15-16 tane kuru incir ilave edin. Tencerenin kapağını kapatıp 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşlanan kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.

Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek öğünlerden15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: 21 gün kür uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini belirtiyor.

Yorum Yaz

5 Yorum

 • pınarCevapla

  merhaba hocam ben 5yıllık evliyim ve çocuğum olmuyor yumurtalıklarım çalışmıyor ne yapmalıyım

  Mar 26, 2014 08:07
 • FerhatCevapla

  Merhaba hocam esimin sperm sayısı 4 milyon kırmızı gingsen dye bir hap iciyor yararı olur mu

  Eyl 22, 2014 22:39
 • SalihaCevapla

  Merhaba hocam ben ilk cocuguma normal yollarla hamile kaldim fakat ikinci cocugum olmuyor sebebi yumurtaliklarim buyumuyormus ne yapmalıyım.

  Nis 21, 2017 16:00
 • şuraCevapla

  Merhaba hocam benimde catlama pıroblemim var 5 yılık evliyim cocgum olmuyor birde incir kuru adet bittikten kac gun sonra baslanmali

  Nis 26, 2017 18:40
 • NurCevapla

  Hocam benim yumurta catlamamis ilaç sokturucu ictim adet geldi ne yapmalıyım tskr

  Ağu 17, 2017 08:22