Eklem Kireçlenmesine Bitkisel Çözüm Çınar Yaprağı Kürü

İbrahim Saraçoğlu kategorisine 28 Eylül, 2012 tarihinde eklendi, 576 defa okundu

Çınar Yaprağı-Eklem Kireçlenmesine Bitkisel Çözüm İbrahim Saraçoğlu Doğal Formülü

Çınar Yaprağı

Çınar Yaprağı

Eklem kireçlenmesi özellikle hareketsizlik ve genetik bir takım nedenlerden dolayı ortaya çıkan bir tür eklem rahatsızlığıdır. Eklem kireçlenmesi için egzersiz ve yürüyüş kadar bitkisel çözüm kürleri de önemlidir. Eklem kireçlenmesine ne iyi gelir sorusuna yanıt olacak yani eklem kireçlenmesine iyi gelen bitkiler aslında sanıldığı kadar çok çeşitli değildir. Çınar yaprağı ise bilenler için ömrü uzatan ve iskelet eklem hastalıklarına iyi gelen bir bitkisel şifa malzemesi olarak eski zamanlardan bu yana yaygın bir biçimde kullanılagelmektedir.

Eklem kireçlenmesi tedavisi için çınar yaprağı kürü

İbrahim Saraçoğlu da çınar yaprağının faydaları arasında özellikle eklem kireçlenmelerine iyi gelmesini her fırsatta dile getirmekte ve kireçlenmeler için Olgunlaşmış çınar yaprağı kürünü fırsat buldukça bizlerle paylaşmaktadır.

 

Eklem Kireçlenmesine Bitkisel çözüm Kürü Yapılışı ve Uygulanışı

Çınar yaprağı kürü basit ama son derece etkili bir bitkisel kür olarak biliniyor.

Gerekli malzemeler:

– Çınar Yaprağı

-Su

Yapılışı:

2-3 adet olgun çınar yaprağını kurutun.1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1-2 çay kaşığı kurutulmuş çınar yaprağını koyun ve 1 dakika boyunca kaynatın ve suyu ılımaya bırakın. Günde 2 defa olmak üzere öğleden önce 1 bardak ,öğleden sonra 1 bardak içiniz.15 gün boyunca uygulayın ve 1 hafta gün ara verin. 15 gün tekrar aynı kürü uygulayın.Göreceksiniz kireçlenmeniz çok çabuk çözülecek.

Yorum Yaz

1 Yorum

  • naileCevapla

    bende alerji yaptı bıraktım başka ne yapabilirim…

    Mar 17, 2017 18:00