Ahmet Maranki Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Bal Su Karışımı

Bitkisel Çözümler kategorisine 31 Aralık, 2011 tarihinde eklendi, 1.559 defa okundu

Ahmet Maranki Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Bal Su Karışımı

Zayıflamak istiyorum ve bunun için denemediğim diyet, zayıflama hapı veya zayıflama çayı kalmadı diyorsanız ve buna rağmen herhangi bir sonuç alamadıysanız size bir de Ahmet Maranki Elma Sirkesi İle Zayıflama Kürü Bal Su Karışımı denemenizi tavsiye edeceğiz. Elma sirkesinin zayıflatıcı etkisi çift yönlü oluyor. Bir yönüyle tok tutan bir içecek olarak iştahı kapatıyor ve şekere olan düşkünlüğü azaltıyor. Diğer yönüyle de metabolizmayı çalıştıran bir etkisi var. Her iki yönle de zayıflamaya faydaları kesinlikle kendisini ispatlamış bir bitkisel zayıflama kürü ile karşı karşıyayız. Elma sirkesi sağlığa çok yönlü yararları olan, saçları gürleştiren, cildi gençleştirici etkisi olan, sivilcelere iyi gelen ve ömrü uzatan bir içecektir. Ancak elma sirkesini kullanırken saf haliyle değil de seyreltilerek içilmelidir.

elma sirkesi faydaları

elma sirkesi faydaları

Bu noktada Ahmet Maranki Elma Sirkesi İle Zayıflama Kürü hem sağlığa zararı olmayan ve uzun süreli uygulanabilen, hem de kilo vermeyi kesin anlamda sağlayan bir formül olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu doğal zayıflama kürü nasıl yapılacak?
Bunun için öncelikle ihtiyaç duyacağımız malzemeler ile işe başlayalım

250 ml ılık-hafif sıcak su

15 gram (2 yemek kaşığı) doğal elma sirkesi

7 gram (1 yemek kaşığı) süzme çiçek balı

Ahmet Maranki Elma Sirkesi İle Zayıflama Kürünün Hazırlanışı ve Yapılışı

Ilık suyla elma sirkesini karıştırıyoruz ve dilersek elma sirkesinin ekşi tadını kesmek ve tokluk hissini artırmak amacıyla içerisine 1 tatlı kaşığı bal ekliyoruz. Daha sonra bu karışımı aç karnına sabah uyanır uyanmaz içeceğiz. Akşamları da elma sirkesi bal su karışımını uykudan önce 1 bardak olacak şekilde içeceğiz. Bu kür genellikle 4 hafta sürüyor ve 1 ayda 5 kilo zayıflama sağlıyor.

Ayrıca BKNZ: Bademcik iltihabı için Elma Sirkesi Kürü

Yorum Yaz